You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.


Fotodigitizer do digitalizacji form

Maksymalna powierzchnia robocza 1500 x 1100 mm
Dokładność 0,5 mm
Typ powierzchni kontrastowa w stosunku do szablonów
Format zapisu danych DXF, Gemini Cad, Investronica, Gerber, Assyst, Lectra
Porty komunikacyjne USB 3.1 lub wyższy
Napięcie zasilania Przez port USB

Gemini Digitizer Expert


Nie trać czasu na umieszczanie szablonów na specjalnej powierzchni do digitalizacji, mocowanie ich za pomocą taśmy samoprzylepnej lub innych metod zużywających czas.

Digitizer Expert Gemini Cad

POBRANIE OBRAZ
Po prostu posprzątaj trochę swój normalny stół roboczy, poukładaj na nim szablony i przejdź do komputera. JEDEN prosty klik, a kamera automatycznie przechwytuje obraz i przesyła go do komputera. Obraz jest automatycznie przetwarzany, a szablony są pozyskiwane w ciągu zaledwie kilku sekund. Inteligentna i prosta procedura kalibracji jest konieczna tylko jeden raz podczas pierwszej instalacji systemu, oferując wygodną precyzję poniżej 0,5 mm.

KONTROLA I EDYCJA
Szybka i łatwa kontrola wyników automatycznej digitalizacji za pomocą funkcji Podglądu Konturu. Zmierz odległości i kontur po obwodzie, w razie potrzeby sprawdź i dopasuj elementy wewnętrzne lub kształt krzywych, dodaj lub usuń dowolny element, wprowadź nazwę elementu, a wszystkiego tego dokonasz w jednym oknie. Zakończone! Łatwe w użyciu funkcje powiększania i nawigacji, a także specjalny podgląd powiększający sprawia, że twoje zadanie jest łatwe i wydajne.

ZAPISANIE SZABLONÓW
Szablony można zapisywać bezpośrednio w formacie macierzystym systemu CAD. Nie ma znaczenia, z jakiego systemu CAD korzystasz, Digitizer Expert jest z nim kompatybilny (z tymi najczęściej używanymi). System ponownie wprowadzi ustawienia zapisu (lokalizacja, format itp.), tak aby za pomocą jednego kliknięcia można było uzyskać dostęp do szablonów bezpośrednio w systemie CAD.


JAKIE ELEMENTY SZABLONÓW ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE WYODRĘBNIONE?
Fotografujący może automatycznie wyodrębnić kontur szablonu, używając precyzyjnych krzywych Beziera, może zidentyfikować narożniki i oznaczyć je jako punkty odniesienia, może zidentyfikować różnego rodzaju nacinki (zaznaczone lub wycięte), punkty wewnętrzne i linie wewnętrzne. Zgodnie z konwencją, najdłuższa znaleziona linia wewnętrzna zostanie zadeklarowana jako linia włosa. Kiedy szablony są tworzone na miejscu, przydatne jest przestrzeganie pewnych standardowych procedur znakowania, unikając ręcznego dostosowywania wyników digitalizacji.
Gemini Cad - system do digitalizacji aparatem cyfrowym

Gemini Cad Digitizer Expert w wersji X22 obsługuje kamery internetowe

Program do konstrukcji odzieży i tapicerki firmy Gemini Cad w najnowszej wersji obsługuje już kamery internetowe do digitalizacji szablonów.
Wykorzystanie takich kamer pozwala na jeszcze większe uproszczenie obsługi, zmniejszenie kosztu zakupu oraz czyni to rozwiązanie najbardziej uniwersalnym zestawem do fotodigitalizacji dostępnym na rynku.
Wykorzystanie kamery internetowej w standardzie 4K pozwala na całkowite wyeliminowanie jej obsługi (włączeni, wyłączenie, zasilanie, operowanie pamięcią wewnętrzną, konfigurowania ustawień) bezpośrednio na urządzeniu. Do wszystkich parametrów i funkcji mamy dostęp zdalny.
Fotodigitizer, który dostarczamy Państwu jest całym zestawem z idealnie dopasowanymi do siebie podzespołami i oprogramowaniem.

Gemini Cad Digitizer Expert w wersji X22 obsługuje tablice do digitalizacji

Na życzenie niektórych użytkowników Gemini Digitizer Expert, który pojawił się w wersji X22, został przystosowany do obsługi tradycyjnych tablic do digitalizacji. Dzięki tej funkcji użytkownicy starszych wersji systemów CAD będą mogli pozostać przy starych tablicach digitalizacyjnych.

Zapytaj o szczegóły

Skonfiguruj zestaw i
prześlij zapytanie

Newsletter
Gemini Cad

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszych produktów i usług