You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Dla kogo: Firmy produkcyjne i firmy usługowe
Rok wydania: 2022
Miejsce szkolenia: Centrum Szkoleniowe Gemini Cad w Łodzi lub w siedzibie klienta

Program do układów kroju na krojownię Gemini CAD Nest Expert

Gemini Nest Expert od 2009 roku zajmuje wiodącą pozycję pod względem wydajności i szybkości programu do automatycznego układania.

Wydajność ta została osiągnięta dzięki zastrzeżonym algorytmom układania, opartym na procesorach wielordzeniowych, które później przekształciły się w układanie wielokomputerowe oraz tworzenie serwerów układania i farm układania. Gemini CAD jest pionierem w tej dziedzinie, jako pierwszy zaproponował takie rozwiązania do układania materiałów elastycznych.

Gemini Nest Expert może wykonywać w pełni automatyczne układanie na tkaninach w rozłożeniu, w złożeniu lub w rękawie, z lub bez krat, pasków, faktur czy odcieni, o określonych szerokościach i wykurczach, zgodnie ze specyfikacją i swobodą każdego elementu. Gemini Nest Expert może dostarczyć wyniki układania we wszystkich głównych standardach branżowych: DXF-AAMA, HPGL-PLT, ISO-CUT i RS274D. Po automatycznym układaniu, układy mogą być bezpośrednio wydrukowane lub wysłane na kater.

Gemini Nest Expert posiada unikalną możliwość importowania i układania zawartości graficznej (gotowych do wydruku plików PDF i EPS), pełniąc funkcję aplikacji nakładania do Cyfrowego Druku Tekstylnego. Może wysyłać wyniki układania bezpośrednio do drukarki cyfrowej wielkoformatowej i do katera jednowarstwowego z systemem skanowania Vision CUT.

Dzięki możliwości importowania macierzystych układów i plików z szablonami z innych systemów CAD, Gemini Nest Expert może być używany jako serwer układania przez firmy działające na innych rozwiązaniach CAD z mniej wydajnym automatycznym układaniem.

Większość aplikacji układania wykorzystuje tylko jeden rdzeń procesora. Gemini MultiCore Automatic do układania wykorzystuje wszystkie rdzenie procesora.

• W pełni automatyczna, wysokowydajna optymalizacja układania szablonów.
• Specjalne zautomatyzowane funkcje, takie jak: automatyczne układanie dla tkanin w kratę i pasy, dla tkanin w rękawie lub złożeniu, określanie grup termicznych, kompensacja defektów wynikających z odcieni, etc.
• Możliwość operowania zarówno na starszych jak i nowych wersjach formatu .ord .
• Import macierzystych plików zawierających szablony i układy z kilku innych systemów CAD.
• Import standardowych plików DXF, PLT, ISO-CUT.
• Import plików graficznych PDF do Cyfrowego Druku Tekstylnego.
• Eksport do ploterów, katerów, drukarek.
• Wymiana danych z systemami ERP używającymi otwartą strukturę pliku OTX.

Zapytaj o szczegóły

Skonfiguruj zestaw i
prześlij zapytanie
Newsletter
Gemini Cad

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszych produktów i usług